Webové prezentace, internet

Webová prezentace

Webová neboli internetová prezentace je v současné době nedílnou součástí image většiny společností. Pro většinu zákazníků je internet médium, kde získávají základní informace o nabízených službách a produktech dané společnosti. Proto jsou webové prezentace v dnešní době nedílnou součástí správného marketingu prosperující firmy.

Tvorba webových prezentací

Podle potřeb klienta vytvoříme jakoukoli webovou prezentaci, od nejjednodušších www stránek se základními informacemi o firmě až po rozsáhlé prezentace s fotogaleriemi, novinkami nebo s internetovým obchodem. Dobře zpracovaná webová prezentace je ten správný nástroj, kterým můžete efektivně zvýšit renomé Vaší firmy a usnadnit komunikaci se zákazníky.

Výhodou námi vytvořených internetových prezentací je jejich přehlednost, intuitivnost a použití moderních technologií. Díky tomu jsou námi vytvořené prezentace dostupné nejen z PC, ale i z mnoha jiných zařízení, včetně mobilních telefonů a tabletů (responsive design).

Programování

Technologie

  • HTML5
  • PHP
  • CSS
  • JavaScript

Databáze

  • MySQL
  • MariaDB
  • Microsoft SQL

WordPress

35% všech webů používá WordPress, od malých blogů až po největší zpravodajské online servery. Vytváříme pro naše klienty webové prezentace zároveň na platformě WordPress, za pomocí šablon a rozšiřujících modulů – pluginů.

Nejpoužívanější pluginy pro WordPress:

Snadno vytvářejte a spravujte svou komunitu pomocí pluginu bbPress forum

bbPress je software od tvůrců systému WordPress. Snadné nastavení diskusních fór uvnitř webu podporujícího WordPress.

Vytvářejte skvělé formuláře pomocí GravityForms

Gravity Forms ukládá vyplněné formuláře přímo do databáze. Každé odeslání si lze poté zobrazit přes WordPress administraci. Procházení je rychlé díky zabudovanému vyhledávání.

Použijte Slider Revolution pro krásné slajdy

Slider Revolution je nový způsob vytváření bohatého a dynamického obsahu pro vaše webové stránky. S výkonným vizuálním editorem můžete vytvářet moderní návrhy bez nutnosti kódování.

Otevřete svůj vlastní internetový obchod na bázi WooCommerce

WooCommerce je nyní nejoblíbenější platformou elektronického obchodování na webu, takže si můžete být jisti, že jste v dobré společnosti. Budujte krásné a funkční obchody bez jakýchkoli potíží

Integrace newsletteru Mailchimp

Technicky nejde o plugin, ale pouze o nejoblíbenější zpravodajskou službu. A plugin Vám umožňuje vytvářet formuláře k odběru newsletteru. Stačí zadat klíč rozhraní Mailchimp API a začít sbírat odběratele Vašeho newsletteru!

Spravujte a organizujte události pomocí tohoto úžasného pluginu

Robustní sada funkcí pro správu kalendářů a událostí, která je velmi škálovatelná. Také je k dispozici ve verzi PRO se spoustou rozšíření. Rozhodně to stojí za vidění!

Vytvářejte vícejazyčné weby s pomocí WPML

WPML umožňuje provozovat plně mnohojazyčné weby na systému WordPress, což usnadňuje překlad stránek, příspěvků, značek, kategorií a témat WordPress.

Webhosting

Našim klientům poskytujeme samozřejmě i webhosting pro jejich aplikace a webové prezentace. Hosting provozujeme na vlastních serverech značek HP a Intel v největších datových centrech v České republice. Samozřejmostí je dostatečně veliká a zálohovaná konektivita do internetu. Stejně tak dostatečné, nepřetžité, zálohované napájení serverů. Naše servery jsou umístěny v dokonale bezprašném prostředí v rackách chlazených přetlakovou klimatizací.

Dohlížíme na to, aby naše servery nikdy nebyly dlouhodobě přeťěžovány na více než 80% svého výkonu. Dbáme zároveň na ekologii – všechny naše servery jsou osazeny zdroji s účinností 95% a více.

Veškeré naše servery jsou osazeny alespoň 2x CPU, v průměru 384GB RAM, servery určené primárně pro ukládání dat jsou osazeny klasickými pevnými disky, aplikační a webové servery jsou osazeny výkonnými serverovými SSD (HGST SS300, Samsung PM1725b). Všechny naše servery obsahují hardwarové storage řadiče.